Hiiumaa Prügila OÜ kuulutab välja konkursi tegevjuhi leidmiseks

Osaühing Hiiumaa Prügila on loodud Hiumaa omavalitsuste poolt jäätmehoolduse korraldamiseks ja arendamiseks ning Hiiumaa jäätmejaama haldamiseks.

Osaühingu tegevjuhi peamiseks ülesandeks on Hiiumaa Prügila OÜ strateegia elluviimine ning igapäevatöö korraldamine.

Ootame sooviavaldust usaldusväärselt, loova mõtlemise ja tugeva töötahtega inimeselt, kes suudab orienteeruda jäätmevaldkonnas ning ärimaailmas, omab juhtimis- ning projektide läbiviimise kogemust ja tahab Hiiumaa elus kaasa rääkida.

Omalt poolt pakume huvitavat ning väljakutseid pakkuvat tööd, põhipalka ja lisatasu, tööalaseid enesetäiendus- ning arenguvõimalusi.

Palume sooviavalduse ja CV saata 25.aprilliks e-posti aadressil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Lisainfo telefonil 5140854