Kuhu minna?

toopakkumised banner 225x90

kärdla sadama bänner

turism 225x90

Keskväljak-Hiiu-Eha-Põllu vahel asuva kvartali detailplaneeringu osaliselt kehtetuks tunnistamine Kärdla Keskväljaku osas (eelnõu)

Hiiu Vallavalitsus on alustanud Kärdla Linnavolikogu 19.08.1999 otsusega nr 208 kehtestatud Keskväljak-Hiiu-Eha-Põllu vahel asuva kvartali detailplaneeringu osaliselt kehtetuks tunnistamise eelnõu menetlemist. Detailplaneering ei sea Keskväljaku osas ehitusõigust, seda pole ellu viidud ning selle lahendus on iganenud. Hiiu Vallavalitsuse eesmärk on väljakuala arendamisel lähtuda arhitektuurivõistluse tulemusel valitud põhilahendustest. Olenevalt järgnevate sammude ulatusest ja mõjust otsustatakse alale avaliku menetluse käigus projekteerimistingimuste andmine või algatatakse uus detailplaneeringu menetlus. Otsusega on võimalik tutvuda internetis aadressil: https://atp.amphora.ee/hiiuvv/index.aspx?o=599&o2=11806&itm=46065

Vallavalitsus ootab eelnõu osas kuni 31. jaanuarini seisukohti või vastuväiteid.
Kontaktinfo: Jürgen Vahtra 53038128 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.