Värvikampaania 2017 KODUVALD KAUNIKS

Traditsiooniline värvikampaania koduvalla hoonete välisilme kaunimaks muutmiseks toimub sel aastal ajavahemikus 2. maist 31 augustini.
Selleaastased soodustingimused Hiiu valla elanikele on 30% ehitumaterjalide kaupluse Faasion hinnakirja järgsest maksumusest. Soodustusest 15% katab Faasion OÜ koostöös värvitootjatega Vivacolor, Teknos, Alpina ja Caparol ning vald lisab omalt poolt samuti 15%.

Kampaanias võivad osaleda Hiiu valla elanikud, kes soovivad värvida Hiiu vallas asuva hoone fassaadi, uksi, aknaid või piirdeaeda. Samuti on oodatud osalema korterühistute või mitmepere elamute esindajad (akende, rõdude, fassaadi värvimine) tingimusel, et värvitakse kogu hoone vastavad osad.
Värvikampaanias osalemiseks peab omanik võtma vallamajast (Keskväljak 5A) värvipassi, mille alusel kehtib hinnasoodustus värvikampaania toodetele. Värvipassi märgitakse värvitava objekti asukoht ja orienteeruv värvitavate ruutmeetrite hulk.
Kampaania kehtib 2.mai – 31. august 2017.
Tööd peavad olema teostatud 30. septembriks 2017.