Hiiu Vallavalitsus võtab teenistusse keskkonnaspetsialisti

Hiiu Vallavalitsus võtab teenistusse KESKKONNASPETSIALISTI ajutiselt äraoleva töötaja asendamiseks

Keskkonnaspetsialisti peamised teenistusülesanded:

• keskkonnamõju hindamisega seonduvate tegevuste korraldamine;
• jäätmekava ja jäätmehoolduseeskirja uuendamine ja selle elluviimise korraldamine;
• jäätmehooldusalase tegevuse korraldamine ja järelevalve teostamine;
• loomakaitseseadusega kohalikule omavalitsusele pandud tegevuste korraldamine;
• valla arengukava, eelarvestrateegia ja eelarve koostamise protsessis osalemine ning valdkonnaga seonduvate ideede ning alusandmete esitamine;
• keskkonnaalase projektitegevuse korraldamine ning juhtimine;
• valdkondlike registrite (jäätmevaldajate, koerte, kalmistud) pidamise korraldamine;
• valdkonna eelnõude ette valmistamine vallavalitsusele ja volikogule;
• juriidiliste ja füüsiliste isikute nõustamine ning kirjadele vastamine valdkonna küsimustes.

Tööpiirkond:

• Keskkonnaspetsialisti tööpiirkond on Hiiumaa vald.

Nõudmised kandidaadile:

• erialane kõrg- või keskeriharidus;
• teadmised keskkonna valdkonnast;
• tunneb töövaldkonna seadusandlust;
• kogemus asjaajamises ja töös dokumentidega;
• hea arvuti kasutamise oskus;
• väga hea analüüsivõime, suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus;
• algatus- ja otsustusvõime, strateegiline mõtlemine ning hea pingetaluvus;
• eesti keele oskus kõrgtasemel ning soovitavalt inglise ja vene keele oskus suhtlemistasandil;
• B-kategooria juhiload ja isikliku sõiduauto kasutamise võimalus tööülesannete täitmiseks;
• kasuks tuleb eelnev erialane töökogemus, soovitavalt ka projektijuhtimise kogemus.

Omalt poolt pakume:

• vastutusrikast, mitmekesist ning arendavat töökeskkonda;
• toetavat meeskonda;
• erialast täiendkoolitust.

Motiveeritud sooviavaldus koos palgasooviga, elulookirjeldus ning haridust tõendava dokumendi koopia palume saata Hiiu Vallavalitsusele digitaalselt allkirjastatuna See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. hiljemalt 4. detsembriks 2017. a.
Täiendav info: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.