Kuhu minna?

toopakkumised banner 225x90

kärdla sadama bänner

turism 225x90

Kärdla Keskväljaku ümberehitusprojekti koostamiseks projekteerimistingimuste andmine

Hiiu Vallavalitsus menetleb projekteerimistingimusi Kärdla Keskväljaku ümberehitusprojekti koostamiseks. EV100 programmi „Hea avalik ruum“ käigus leiti 2015 aastal Keskväljakule arhitektuurivõistluse kaudu parim ideekavand. Ideekavand nägi ette Keskväljaku ja turu ühendamise ning perspektiivis ka uue turuhoone. Eesmärk on Keskväljakut arendada etapiliselt lähtudes võidutööst "Kärrdal". Võidutööga saab tutvuda aadressil:
https://atp.amphora.ee/hiiuvv/index.aspx?itm=22916

Esimeses etapis muudetakse liikluskoraldus ning luuakse väljakul atraktiivne linnaruum koos puhkeala, turuala ja lipuväljaku funktsiooniga. Turuhoone rajamiseks teises etapis algatatakse detailplaneering.
Projekteerimistingimuste eelnõu on tutvumiseks kättesaadav internetis (aadressil: https://atp.amphora.ee/hiiuvv/index.aspx?itm=48337) või Hiiu Vallavalitsuses (Keskväljak 5a, Kärdla). Hiiu Vallavalitsus ootab eelnõu kohta arvamusi kuni 24.03.17. Kontakt: Jürgen Vahtra 53038128 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.