Kuidas end Hiiu valla elanikuks registreerida?

• Eesti.ee portaalis - logi sisse ID-kaardi või Mobiil-IDga ning esita elukohateate avaldus.
• E-mailiga - saada digitaalselt allkirjastatud elukohateate avaldus (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.) (avalduse saad SIIT, elektrooniliselt täidetav SIIT)
• Posti teel - prindi välja elukohateate avaldus, täida see ning saada aadressil (Keskväljak 5a Kärdla  Hiiumaa 92414) (avalduse saad SIIT, elektrooniliselt täitetav SIIT)
• Hiiu vallavalitsuses (Keskväljak 5a Kärdla)- täida sekretäri juures elukohateate avaldus E-N 9.00-16.00, R 9.00-14.00

Kirjuta end elanikuks enne 31. detsembrit 2016, et anda oma panus saare arengusse. Igale uuele vallaelanikule kingime järgmise aasta alguses Hiiumaa enda toodangut.

hiiu fb 1hiiu fb 2 2hiiu fb 3 2hiiu fb 4 2hiiu fb 5 2